fbpx

Over Elitis

Elitis Real Estate is de specialist in residentiële vastgoedinvesteringsproducten op de Belgische markt.
ENKELE CIJFERS
Elitis Real Estate
0
PARTNERS
0
VERKOPEN PER JAAR
0
JAAR ERVARING
ONZE WAARDEN

Transparantie, passie en expertise

Deze kernwoorden bepalen onze waarden. Ongeacht onze doelgroep - investeerders, promotors of makelaars - willen wij onze opdracht op een transparante manier uitvoeren. Ons team bestaat uit zorgvuldig uitgekozen gepassioneerde mensen om in elk expertisedomein een zo hoog mogelijk competentieniveau te garanderen.
KWALITEITSVOLLE PRODUCTEN
Wij kiezen de producten lang voor ze worden gebouwd na een uitvoerige haalbaarheidsstudie.
SPECIFIEKE EXPERTISE
Onze experts zijn gespecialiseerd in investeringsvastgoed en kennen de lokale markt op hun duimpje.
OPTIMALE FOLLOW-UP
Wij begeleiden u van bij de selectie tot het beheer van uw portefeuille.

Team Elitis Real Estate

Koen Dullaers
Sales Director
+32 78 05 15 51
koen.dullaers@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Peter Tegethoff
Sales Consultant
+32 78 05 15 51
peter.tegethoff@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Thomas Mendonck
Sales Consultant
+32 78 05 15 51
thomas.mendonck@elitisrealestate.be
  • Nl
Nicolas Scournaux
Sales Manager
+32 78 05 15 51
nicolas.scournaux@elitisrealestate.be
  • Fr
Laurent Leybaert
Sales Manager
+32 78 05 15 51
laurent.leybaert@elitisrealestate.be
  • Fr
Jérôme Munier
Sales Consultant
+32 78 05 15 51
jerome.munier@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Salvatore Papandrea
Sales Consultant
+32 78 05 15 51
salvatore.papandrea@elitisrealestate.be
  • Fr
Lisa Vererfve
Project Manager
+32 78 05 15 51
lisa.vererfve@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Tim Sablon
Operations Manager
+32 78 05 15 51
tim.sablon@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Miguel Haghedooren
Project Manager
+32 78 05 15 51
miguel.haghedooren@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Nicolas Messens
Backoffice Manager
+32 78 05 15 51
nicolas.messens@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Nathalie Wybo
Operational Support
+32 78 05 15 51
nathalie.wybo@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Chantal Delhaye
Operational Support
+32 78 05 15 51
chantal.delhaye@elitisrealestate.be
  • Fr
Iris Heinst
Sales Support
+32 78 05 15 51
iris.heinst@elitisrealestate.be
  • Nl
Tanya Le Clercq
Sales Support
+32 78 05 15 51
tanya.leclercq@elitisrealestate.be
  • Fr
Maïté  Dejean
Marketing Manager
+32 78 05 15 51
maite.dejean@elitisrealestate.be
  • Fr
  • Nl
Christina Boesen
Campaign Manager
+32 78 05 15 51
christina.boesen@elitisrealestate.be
  • Fr

Wij stellen alles in het werk om uw investeringsproject tot een succes te maken.

De verschillende spelers uit de wereld van het investeringsvastgoed met elkaar in contact brengen en begeleiden is ons vak. Wij willen dat elke partij de resultaten die ze verwacht, zo snel mogelijk bereikt.

Door uw investeringsproject aan Elitis Real Estate toe te vertrouwen, bent u zeker van een uitvoerige begeleiding met het beste advies van ervaren experts die toegang hebben tot de beste producten op de markt
Ze vertrouwen ons

Ontdek hier onze partners